Ümraniye Gözetim Danışma Personeli


Anadolu Yakası'ndaki site, alışveriş merkezi, plaza, şantiye, okul, fabrika ve iş merkezi projelerimizde; Hemen işbaşı yapabilecek, En az ilköğretim (8 yıl) mezunu Bay Bayan Gözetim ve Danışma Personeli alınacaktır. Ümraniye 2850TL + 200TL Yol + Yemek + SGK (2 gündüz 2 gece 2 izin)


Ümraniye'de çalışacak, gözetim ve danışma personeli arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak isterseniz iletişimden başvuru yapabilirsiniz. Yeni iş ilanları sisteminde gözetim ve danışma personeli, gözetim ve danışma personeli arayan, güvenlik elemanı iş ilanı için iş başvurusu aracısız firmaya yapılır. Alternatif iş ilanlarını da görmek isterseniz popüler iş fırsatlarında arayınız.

İlana başvurular için iletişim bilgisi;

BAŞVURU:

Teşekkürler başvuru süresi tamamlandı

Yayın Tarihi:

09.01.2021

Bitiş Tarihi:

09.02.2021 son başvuru tarihidir.

Alternatif iş ilanı için Güvenlik Elemanı İş İlanları, Ümraniye özel sayfaları ziyaret ediniz. Benzer iş ilanlarını , , , , inceleyin. Yayın süresi biten ilanlarda site içi iş aramayı deneyiniz. Üyeliksiz, CV siz, Tek Noktadan Kolayca İş Fırsatları.